E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodatkowe informacje:

Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę jest organizacją zrzeszającą niezależne rowerowe grupy pielgrzymkowe z całej Polski zmierzające na Jasną Górę w jednym określonym terminie. Działania organizacji koordynowane są przez przewodniczącego Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek. Wszelkie informacje dotyczące Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej znajdują się na stronie www.rowerowa.pielgrzymujemy.pl. Sprawy organizacyjne prowadzi Sekretariat Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę. Organizacja określa na każdy rok i przekazuje: datę pielgrzymki, hasło pielgrzymki, wytyczne programu duszpasterskiego. Organizuje też program obchodów podczas pobytu pielgrzymów rowerowych w Częstochowie.
Członkowie Organizacji pielgrzymują do Częstochowy we własnym zakresie i według swojego regulaminu, za który organizacja nie bierze odpowiedzialności. Swój program duchowy dostosowują do wytycznych ogólnopolskiego programu duchowego.